Jalgpalliklubi Tammeka Tammeka Cup Tammeka Juunior Cup
Tammeka Cup 2017
10.06.2017 - 11.06.2017

Tule ja saa osa!

Ajakava ja tulemused

Boys 2004, 10+1 on the field, 2 x 20 minutes

Group A        tammeka  fcotepaa santos Goal Difference Points Place
JK Tõrva 2:0  1:2   2:0 0:2  1:1  6:5  III 
 Pärnu JK Poseidon  0:2 2:6   3:2 0:8  0:0  5:18 
 Saku Sporting 2:1  6:2  4:0  0:2  1:1  13:6  10  II 
JK Tammeka  0:2   2:3 0:4  0:7  0:5  2:21  VI 
FC Tiigrid 2:0  8:0  2:0  7:0   4:0 23:0  15 
 FC Santos 1:1  0:0  1:1   5:0 0:4  7:6  IV 



Saturday, 10.06.17, Põllu stadium, Põllu 11, Tartu

1. 10:00  JK Tammeka 0:5 FC Santos
2.  10:50 JK Tõrva 
2:0 Pärnu JK Poseidon
3.  11:40 Saku Sporting  0:2 FC Tiigrid 
4.  12:30 JK Tammeka   2:3 Pärnu JK Poseidon 
5. 13:20 Saku Sporting  2:1 JK Tõrva 
6. 14:10 FC Tiigrid  4:0  FC Santos 
7. 15:00 JK Tammeka 
0:4  Saku Sporting 
8. 15:50 FC Santos  0:0  Pärnu JK Poseidon 
9. 16:40 FC Tiigrid  2:0 JK Tõrva 
10. 17:30 Pärnu JK Poseidon 
2:6  Saku Sporting 

Sunday, 11.06.17, Põllu stadium, Põllu 11, Tartu

 

11. 10:00 JK Tõrva  1:1   FC Santos
12. 10:50 FC Tiigrid  7:0  JK Tammeka 
13. 11:40 FC Santos  1:1  Saku Sporting 
14. 12:30 Pärnu JK Poseidon  0:8  FC Tiigrid 
15. 13:20 JK Tõrva 2:0  JK Tammeka 
  14:10 Award Ceremony

 

I Place - FC Tiigrid

II Place - Saku Sporting

III Place - JK Tõrva

Boys 2005, 7+1 on the field, 2 x 20 minutes

Group A tammeka     tammeka    Goal Difference Points Place
JK Tammeka Valge II 0:0  2:4  1:11  1:3  6:0  10:18  V
FC Honka Zombit Mustat 0:0  2:4  0:9  1:5  2:1  5:19  IV 
HJK East 05 Sininen 4:2  4:2   2:5 8:1  3:0  2:10  12  II 
JK Tammeka 11:1  9:0  5:2   6:0 12:0  43:3  15 
HIFK/Red 3:1   5:1 1:8   0:6 7:0  16:16 III 
HJK East 05 Valkoinen  0:6  1:2   0:3 0:12  0:7  1:30  VI 

Group B     tammeka   fcotepaa Goal Difference Points Place
FC Honka Zombit Keltaiset  0:4  1:1  3:0  3:3  1:8  8:16  IV 
JK Merkuur-Juunior  4:0 5:0  7:1  4:1  0:0  16:2  13 
 JK Tammeka Valge 1:1  0:5  1:0  1:5  3:3  6:15 
 HJK East 05 Sinivalkoinen 0:3  1:7   0:1 2:8 1:1  4:20  VI 
Euran Pallo White 3:3  1:4  5:1  8:2  4:0  21:10  10  II 
FC Tiigrid 8:1  0:0  3:3  1:1  0:4  12:9  III 
 


Saturday, 10.06.17, Annelinna Artificial Stadium, Annemõisa 6, Tartu

1. 09:00 A FC Honka Zombit Mustat 0:0 JK Tammeka Valge II 
2. 09:00 JK Merkuur-Juunior 4:0 FC Honka Zombit Keltaiset 
3. 09:50 A JK Tammeka 6:0 HIFK/Red 
4. 09:50 B HJK East 05 Sinivalkoinen  8:2 Euran Pallo White 
5. 10:40 A HJK East 05 Sininen  3:0 HJK East 05 Valkoinen 
6. 10:40 B JK Tammeka Valge  3:3 FC Tiigrid 
7. 11:30 A FC Honka Zombit Mustat  1:5 HIFK/Red 
8. 11:30 B JK Merkuur-Juunior  4:1 Euran Pallo White 
9. 12:20 A HJK East 05 Sininen 2:5 JK Tammeka
10. 12:20 B  JK Tammeka Valge 1:0 HJK East 05 Sinivalkoinen 
11. 13:10 A HJK East 05 Valkoinen  0:6  JK Tammeka Valge II 
12. 13:10 B FC Tiigrid  8:1  FC Honka Zombit Keltaiset 
13. 14:00 A FC Honka Zombit Mustat 2:4  HJK East 05 Sininen 
14. 14:00 B  JK Merkuur-Juunior 5:0  JK Tammeka Valge   
15. 14:50 A JK Tammeka Valge II  1:3  HIFK/Red 
16. 14:50 B FC Honka Zombit Keltaiset  3:3  Euran Pallo White 
17. 15:40 A HJK East 05 Valkoinen  0:12 JK Tammeka
18. 15:40 B FC Tiigrid  1:1  HJK East 05 Sinivalkoinen 
19. 16:30 A HIFK/Red   1:8 HJK East 05 Sininen 
20. 16:30 B Euran Pallo White   5:1 JK Tammeka Valge 
21. 17:20 A JK Tammeka  11:1 JK Tammeka Valge II 
22. 17:20 B HJK East 05 Sinivalkoinen  0:3  FC Honka Zombit Keltaiset 

Sunday, 11.06.17, Annelinna Artificial Stadium, Annemõisa 6, Tartu

 

23. 09:00 A   HJK East 05 Valkoinen 1:2  FC Honka Zombit Mustat
24. 09:00 B   FC Tiigrid 0:0  JK Merkuur-Juuniior
25.  09:50  A    JK Tammeka Valge II  2:4  HJK East 05 Sininen 
26. 09.50 B   FC Honka Zombit Keltaiset  1:1  JK Tammeka Valge 
27. 10:40 A   HIFK/Red 
7:0  HJK East 05 Valkoinen
28. 10:40 B   Euran Pallo White FC Tiigrid
29. 11:30 A   JK Tammeka FC Honka Zombit Mustat
30. 11:30 B   HJK East 05 Sinivalkoinen 1:7  JK Merkuur-Juunior
31. 12:20 A 9-10, Place JK Tammeka Valge II 
2:3   JK Tammeka Valge
32.  12:20 7-8. Place FC Honka  Zombit Mustat  2:2 (pen 5-3)   FC Honka Zombit Keltaiset
33. 13:10 A 5-6. Place HIFK / Red   3:3 (pen 2-0)  FC Tiigrid
34. 13:10 B 3-4. Place HJK East 05 Sininen  8:0   Euran Pallo White
35. 14:00 A FINAL JK Tammeka  3:0   JK Merkuur-Juunior
  14:50      Award Ceremony  

I Place - JK Tammeka

II Place - JK Merkuur-Juunior

III Place - HJK East 05 Sininen

Boys 2005-2006 B-tournament, 7+1 on the field, 2 x 15 minutes

Group A         Goal Difference Points Place
KaPy / Sinivalkoinen 2:1  2:1  3:4  1:3  8:9   6 III 
HIFK/White 1:2  2:0  0:0  0:2  3:4  IV 
JK Tammeka '06 Valge  1:2 0:2  0:7  1:9  2:20 
Euran Pallo Bluewhite 4:3  0:0  7:0  0:2  11:5  II 
Saku Sporting 3:1  2:0  9:1   2:0 16:2  12 

 

Group B             Goal Difference Points Place
Euran Pallo Blue 3:0  3:0  3:2  2:1  11:3 12 
Pohjola 0:3  0:0  0:0  0:8  0:21 
JK Tammeka Must 0:3  0:0  1:1  0:1  1:5 IV 
EPS Musta 2:3  10:1  1:1  0:2  13:7  III 
JK Tammeka '06 1:2   8:0 1:0   2:0 12:2  II 

 

 

Saturday, 10.06.17, Tamme Stadium Artificial Grass, Tamme pst 1, Tartu

1. 10:00 A  KaPy / Sinivalkoinen 3:4 Euran Pallo Bluewhite
2. 10:35 B Euran Pallo Blue 3:2 EPS Musta
3. 11:10 A HIFK/White 2:0 JK Tammeka '06 Valge
4. 11:10 B Pohjola 0:0 JK Tammeka Must
5. 11:45 A Euran Pallo Bluewhite  0:2 Saku Sporting
6. 11:45 B EPS Musta  0:2   JK Tammeka '06
7. 12:20 A JK Tammeka '06 Valge  1:2   KaPy / Sinivalkoinen
8. 12:20 B JK Tammeka Must  0:3   Euran Pallo Blue
9. 12:55 A HIFK / White  0:2   Saku Sporting
10. 12:55 B Pohjola  0:8   JK Tammeka '06
11. 13:30 A JK Tammeka '06 Valge  0:7   Euran Pallo Bluewhite 
12. 13:30 B JK Tammeka Must  1:1   EPS Musta
13. 14:05 A KaPy Sinivalkoinen  2:1   HIFK / White
14. 14:05 B Euran Pallo Blue  3:0   Pohjola
15. 14:40 A Saku Sporting  3:1   Kapy / Sinivalkoinen
16. 14:40 B JK Tammeka '06  1:0   JK Tammeka Must
17. 15:15 A Euran Pallo Bluewhite  0:0   HIFK / White
18. 15:15 B EPS Musta  10:0   Pohjola
19. 15:50 A Saku Sporting  9:1   JK Tammeka '06 Valge
20. 15:50 B JK Tammeka '06  1:2   Euran Pallo Blue

Sunday, 11.06.17, Tamme Stadium Artificial Grass, Tamme pst 1, Tartu

21. 11:10 A JK Tammeka ´06 Valge 0:1 Pohjola
22. 11:10 B HIFK/White 2:0 JK Tammeka Must
23. 11:45 A KaPy / Sinivalkoinen 1:3 EPS Musta
24. 11:45 B Euran Pallo Bluwhite 0:0 (3:2 pen.) JK Tammeka ´06
25. 12:20 A Saku Sporting 2:1 Euran Pallo Blue
  12:55   Award Ceremony   

 I Place - Saku Sporting

 II Place - Euran Pallo Blue

 III Place - Euran Pallo Bluewhite

Boys 2006, 7+1 on the field, 2 x 20 minutes

Group A     tammeka 
Goal Difference Points Place
KaPy / Sininen   2:2 0:0  1:0  3:2  5 II 
Pohjola  2:2  0:1  4:3  6:6  III 
JK Tammeka  0:0   1:0 2:0  3:0 
Raplamaa JK   0:1 3:4  0:2  3:7  IV 

Group B     santos   Goal Difference Points Place
KaPy / Valkoinen   2:3 6:0  3:2   11:5  6
FC Otepää   3:2 2:2  1:4  6:8  III 
FC Santos  0:6  2:2   0:5  2:13 IV 
FC Tiigrid  2:3  1:4  5:0  11:4  II 

GOLDGROUP tammeka        Goal Difference Points Place
JK Tammeka 1:0  4:0  7:0   12:0
KaPy / Sininen 0:1  1:1 1:2  2:4  IV 
KaPy / Valkoinen 0:11  1:1  5:1  6:6  II 
FC Tiigrid  0:7 2:1  1:5  3:13  III 


SILVERGROUP       santos  Goal Difference Points Place
Pohjola 0:1  7:0  7:0  17:1
Raplamaa JK  1:3   3:0 3:2  7:5 VI
FC Otepää 0:7   0:3 3:2  3:12 VII 
FC Santos  0:7 2:3  2:3  4:13  
VIII

Saturday, 10.06.17, Sepa Football Centre Natural Grass, Sepa 15a, Tartu

1. 9:00   A KaPy / Sininen 2:2  Pohjola
2. 9:00   B KaPy / Valkoinen  2:3  FC Otepää
3. 9:50   A JK Tammeka  2:0  Raplamaa JK 
4. 9:50   FC Santos  0:5 FC Tiigrid
  10:40-11:10    
PAUSE

5. 11:10   A KaPy / Sininen   0:0  JK Tammeka
6. 11:10   B KaPy / Valkoinen   6:0  FC Santos
7 12:00   A Pohjola  4:3  Raplamaa JK
8. 12:00   B FC Otepää   1:4  FC Tiigrid
  12:50-13:20    
PAUSE

9. 13:20   A KaPy / Sininen   1:0  Raplamaa JK
10. 13:20    B KaPy / Valkoinen   3:2 FC Tiigrid 
11. 14:10   A Pohjola    0:1  JK Tammeka
12. 14:10   B FC Otepää   2:2  FC Santos
  15:00-15:30    
PAUSE

13. 15:30 Goldgroup A JK Tammeka 7:0  FC Tiigrid 
14. 15:30 Silvergroup B Pohjola 7:0  FC Santos
15. 16:20 Goldgroup A KaPy / Sininen 1:1  KaPy / Valkoinen
16.  16:20 Silvergroup B Raplamaa JK  3:0  FC Otepää

Sunday, 11.06.17, Sepa Football Centre Natural Grass, Sepa 15a, Tartu

17. 10:00 A  Goldgroup JK Tammeka 1:0  KaPy / Sininen
18. 10:00 B Silvergroup  Pohjola 3:1  Raplamaa JK 
19. 10:50 A Goldgroup  KaPy / Valkoinen  5:1 FC Tiigrid 
20. 10:50 B Silvergroup  FC Otepää 3:2  FC Santos
  11:40-12:10    
PAUSE

21. 12:10 A Goldgroup KaPy / Sininen 1:2  FC Tiigrid 
22. 12:10 B Silvergroup Raplamaa JK  3:2  FC Santos
23. 13:00 A Goldgroup  JK Tammeka 4:0  KaPy / Valkoinen
24. 13:00 B Silvergroup Pohjola  7:0 FC Otepää
  13:50  Award Ceremony

I Place - JK Tammeka

II Place - KaPy / Valkoinen

III Place - FC Tiigrid

Boys 2007, 6+1 on the field, 2 x 15 minutes

Group A tammeka  tammeka    tammeka Goal Difference Points Place
JK Tammeka Valge  9:2  0:4 2:3  0:7   1:6 0:6  12:28  VI 
JK Tammeka Valge II 2:9  0:10   0:12 0:12  0:15  0:18  2:76   VII
FC Flora Mustad 4:0  10:0  3:1   1:2 3:2  0:4  22:5  15 
FC Flora Mustad II 3:2  12:0   1:3  0:0 4:0  0:4  20:9  10  IV 
JK Tarvas ´07 Kollane 7:0  12:0  2:1   0:0 2:4  1:1  24:6  11  III 
JK Tammeka Sinine  6:1 15:0  2:3  0:4  4:2   1:4 28:14  V
MRJK 6:0  18:0  4:0  4:0  1:1  4:1  33:3  13   II
 

Saturday, 10.06.17, Tamme Stadium Natural Practice Field, Tamme pst. 1, Tartu

1. 10:00 A  JK Tammeka Valge 1:6 JK Tammeka Sinine
2. 10:35 A JK Tammeka Valge II  0:12 JK Tarvas '07 Kollane
3. 11:10 A FC Flora Mustad  3:1 FC Flora Mustad II
4. 11:45 A JK Tarvas '07 Kollane  7:0 JK Tammeka Valge
5. 12:20 A FC Flora Mustad II  12:0 JK Tammeka Valge II
6. 12:55 A JK Tammeka Sinine  1:4 MRJK
7. 13:30 A FC Flora Mustad II  0:0 JK Tarvas '07 Kollane
8.  14:05 A FC Flora Mustad  3:2 JK Tammeka Sinine
9. 14:40  A JK Tammeka Valge II  0:18  MRJK
10. 15:15 A JK Tarvas '07 Kollane  2:1 FC Flora Mustad
11.  15:50 A JK Tammeka Sinine   15:0 JK Tammeka Valge II
12. 16:25 A MRJK  6:0 JK Tammeka Valge
13. 17:00 A JK Tarvas '07 Kollane  2:4 JK Tammeka Sinine
14. 17:35 A FC Flora Mustad II  0:4 MRJK

Sunday, 11.06.17, Tamme Stadium Natural Practice Field, Tamme pst. 1, Tartu

15. 9:00 A   FC Flora Mustad 4:0 JK Tammeka Valge
16. 9:35 A   JK Tammeka Sinine  0:4  FC Flora Mustad II
17. 10:10 A   MRJK  0:1  FC Flora Mustad
18. 10:45 A   JK Tammeka Valge  9:2  JK Tammeka Valge II
19. 11:20 A   MRJK  1:1  JK Tarvas '07 Kollane
20. 11:55 A   JK Tammeka Valge  2:3  FC Flora Mustad II
21. 12:30 A   JK Tammeka Valge II  0:10  FC Flora Mustad
22.  13:05 A 5.-6. Place JK Tammeka Sinine  7:0 JK Tammeka Valge
23. 13:40 A 3.-4. Place JK Tarvas '07 Kollane   0:1 FC Flora Mustad II
24. 14:15 A FINAL FC Flora Mustad 0:0 (pen 0:2)  MRJK
14:50  Award Ceremony

 

I Place - MRJK

II Place - FC Flora Mustad

III Place - FC Flora Mustad II


Boys 2008, 5+1 on the field, 2 x 13 minutes

Group A
 tammeka   Goal Difference Points Place 
EPS Tornadot Red   8:2  5:1  1:13  4:6  18:22  III 
Põlva FC Lootos 2:8    4:2  2:10  1:5  9:25   3 IV 
JK Tammeka Valge 1:5   2:4   0:16  1:7  4:32 
JK Merkuur-Juunior I  13:1 10:2  16:0    11:1  50:4  12 
FC Viru Star 6:4  5:1  7:1  1:11   

19:17  II 

Group B  tammeka   santos  Goal Difference Points Place 
JK Tammeka Sinine    3:4 0:6  5:1  0:6  8:17  III 
EPS Tornadot White 4:3     1:5 0:4  0:12  5:24 
JK Merkuur-Juunior II 6:0  5:1    10:2  3:8  24:11  II 
FC Santos 1:5  4:0   2:10   0:11  7:26  IV 
FC Tiigrid 6:0  12:0  8:3  11:0   

37:3  12 


 

Saturday, 10.06.17, Sepa Football Centre Artificial Grass, Sepa 15a, Tartu

1. 09:00 EPS Tornadot Red 1:13 JK Merkuur-Juunior I
2. 09:30 JK Tammeka Sinine  5:1 FC Santos 
3. 10:00 Põlva FC Lootos  4:2  JK Tammeka Valge
4. 10:30 EPS Tornadot White  1:5  JK Merkuur-Juunior II
5. 11:00 JK Merkuur-Juunior I  11:1   FC Viru Star
6. 11:30 FC Santos  0:11   FC Tiigrid
7. 12:00 JK Tammeka Valge  1:5   EPS Tornadot Red
8. 12:30 JK Merkuur-Juunior II  6:0   JK Tammeka Sinine
9.  13:00 Põlva FC Lootos  1:5  FC Viru Star
10.  13:30 EPS Tornadot White  0:12  FC Tiigrid
11.  14:00 JK Tammeka Valge  0:16  JK Merkuur-Juunior I
12.  14:30 JK Merkuur-Juunior II  10:2  FC Santos
13.  15:00 EPS Tornadot Red  8:2  Põlva FC Lootos
14.  15:30 JK Tammeka Sinine  3:4   EPS Tornadot White
15.  16:00 FC Viru Star  7:1   JK Tammeka Valge
16.  16:30 FC Tiigrid  8:3   JK Merkuur-Juunior II
17.  17:00 JK Merkuur-Juunior I   10:2  Põlva FC Lootos
18. 17:30 FC Santos 4:0  EPS Tornadot White

Sunday, 11.06.17, Sepa Football Centre Artificial Grass, Sepa 15a, Tartu

18. 09:00 FC Viru Star 6:4  EPS Tornadot Red 
19. 09:30  FC Tiigrid 6:0  JK Tammeka Sinine 
20. 10:00 Põlva FC Lootos 2:1  JK Tammeka Sinine
21. 10:30 EPS Tornadot Red 9:1  FC Santos
22. 11:00 FC Viru Star 9:4  FC Tiigrid
23. 11:30 JK Merkuur-Juunior 11:5  JK Merkuur-Juunior II
24. 12:00  9.-10. Place  JK Tammeka Valge 0:4  EPS Tornadot White
25. 12:30 7.-8. Place  JK Tammeka Sinine 1:1 (pen 3:1)   FC Santos
26.  13:00 5.-6. Place  Põlva FC Lootos  5:4 EPS Tornadot Red
27.  13:30 3.-4. Place  FC Viru Star  1:2 JK Merkuur-Juunior II
28.  14:00  FINAL FC Tiigrid  3:7 JK Merkuur-Juunior I


I Place - JK Merkuur-Juunior 

II Place - FC Tiigrid

III Place - JK Merkuur-Juunior II



Boys 2009, 4+1 on the field, 1 x 12 minutes

Group A   tammeka    tammeka   
 FC Elva            
 JK Tammeka Sinine I            
 Põhja-Tallinn KSK            
JK Tammeka Sinine II            
Põlva FC Lootos          

 
 Rakvere JK Tarvas          

Group B tammeka
tammeka tammeka tammeka tammeka  
JK Tammeka Must I            
JK Tammeka Valge I            
JK Tammeka Kollane            
JK Tammeka Valge II            
JK Tammeka Sepa           

 
Valga FC Warrior           

Saturday, 10.06.17, Sepa Football Centre Artificial Ground, Sepa 15a, Tartu


Group A - Field A

1. 10:00 JK Tammeka Sinine I   FC Elva
2. 10:15 JK Tammeka Sinine II    Põlva FC Lootos
3. 10:30   NO GAME   
4. 10:45 JK Tammeka Sinine I     Põlva FC Lootos
5. 11:00 Põhja-Tallinn KSK     JK Tammeka Sinine II
6. 11:15 Rakvere JK Tarvas     FC Elva
7. 11:30 JK Tammeka Sinine I     Põhja-Tallinn KSK
8. 11:45 FC Elva     Põlva FC Lootos
9.  12:00 Rakvere JK Tarvas     JK Tammeka Sinine II
10.  12:15 Põlva FC Lootos     Põhja-Tallinn KSK
11.  12:30  JK Tammeka Sinine II     FC Elva
12.  12:45 Rakvere JK Tarvas     JK Tammeka Sinine I
13.  13:00 FC Elva      Põhja-Tallinn KSK
14.  13:15 Põlva FC Lootos     Rakvere JK Tarvas
15.  13:30 JK Tammeka Sinine II     JK Tammeka Sinine I
16. 13;45 Põhja-Tallinn KSK   Rakvere JK Tarvas


Group B - Field B

1. 10:00 JK Tammeka Valge I   JK Tammeka Must I
2. 10:15 JK Tammeka Valge II     JK Tammeka Sepa
3. 10:30 JK Tammeka Kollane     Valga FC Warrior
4. 10:45 JK Tammeka Valge I     JK Tammeka Sepa
5. 11:00 JK Tammeka Kollane     JK Tammeka Valge II
6. 11:15 Valga FC Warrior     JK Tammeka Must I
7. 11:30 JK Tammeka Valge     JK Tammeka Kollane
8. 11:45 JK Tammeka Must I     JK Tammeka Sepa
9.  12:00 Valga FC Warrior    JK Tammeka Valge II
10.  12:15 JK Tammeka Sepa     JK Tammeka Kollane
11.  12:30  JK Tammeka Valge II     JK Tammeka Must I
12.  12:45 Valga FC Warrior     JK Tammeka Valge I
13.  13:00 JK Tammeka Must I     JK Tammeka Kollane
14.  13:15 JK Tammeka Sepa     Valga FC Warrior
15.  13:30 JK Tammeka Valge II     JK Tammeka Valge I

 


Boys 2010, 3+1 on the field, 1 x 12 minutes

 

Group A   santos   fcotepaa   tammeka 
JK Merkuur-Juunior            
FC Santos Tartu White            
FC Tiigrid            
FC Elva            
JK Tammeka Raadi          

 
Saku Sporting Valge           

 

Group B tammeka  fcotepaa   
 JK Tammeka Sinine I            
Saku Sporting Sinine            
FC Elva Valge I            
FC Elva Punane I            
Põlva FC Lootos          

 
FC Otepää           

 

Group C fcotepaa    santos  tammeka    tammeka 
FC Tiigrid II            
FC Elva Punane II            
FC Santos Tartu Red            
JK Tammeka Sinine II            
FC Elva Valge II          

 
JK Tammeka '10 Valge          


Sunday, 11.06.17, Sepa Football Centre Artificial Ground, Sepa 15a, Tartu

Group A - Field A


1. 11:00 FC Santos Tartu White    JK Merkuur-Juunior
2. 11:15 FC Elva     JK Tammeka Raadi
3. 11:30 FC Tiigrid     Saku Sporting Valge
4. 11:45 FC Santos Tartu White     JK Tammeka Raadi
5.  12:00 FC Tiigrid     FC Elva
6.  12:15 Saku Sporting Valge     JK Merkuur-Juunior
7.  12:30  FC Santos Tartu White     FC Tiigrid
8.  12:45 JK Merkuur-Juunior     JK Tammeka Raadi
9.  13:00 Saku Sporting Valge     FC Elva
10.  13:15 JK Tammeka Raadi     FC Tiigrid
11.  13:30 FC Elva     JK Merkuur-Juunior
12.  13:45 Saku Sporting Valge     FC Santos Tartu White
13.  14:00 JK Merkuur-Juunior     FC Tiigrid
14.  14:15 JK Tammeka Raadi     Saku Sporting Valge
15.  14:30 FC Elva     FC Santos Tartu White


Group B - Field B


1. 11:00 Saku Sporting Sinine    JK Tammeka Sinine I
2. 11:15 FC Elva Punane I     Põlva FC Lootos
3. 11:30 FC Elva Valge I     FC Otepää
4. 11:45 Saku Sporting Sinine     Põlva FC Lootos
5.  12:00 FC Elva Valge I     FC Elva Punane I
6.  12:15 FC Otepää     JK Tammeka Sinine I
7.  12:30  Saku Sporting Sinine     FC Elva Valge I
8.  12:45 JK Tammeka Sinine I     Põlva FC Lootos
9.  13:00 FC Otepää     FC Elva Punane I
10.  13:15 Põlva FC Lootos     FC Elva Valge I
11.  13:30 FC Elva Punane I     JK Tammeka Sinine I
12.  13:45 FC Otepää     Saku Sporting Sinine
13.  14:00 JK Tammeka Sinine I     FC Elva Valge I
14.  14:15 Põlva FC Lootos     FC Otepää
15. 14:30 FC Elva Punane I Saku Sporting Sinine

Group C - Field C

1. 11:00 FC Elva Punane II    FC Tiigrid II
2. 11:15 JK Tammeka Sinine II     FC Elva Valge II
3. 11:30 FC Santos Tartu Red     JK Tammeka '10 Valge
4. 11:45 FC Elva Punane II     FC Elva Valge II
5.  12:00 FC Santos Tartu Red     JK Tammeka Sinine II
6.  12:15 JK Tammeka '10 Valge     FC Tiigrid II
7.  12:30  FC Elva Punane II     FC Santos Tartu Red
8.  12:45 FC Tiigrid II     FC Elva Valge II
9.  13:00 JK Tammeka '10 Valge     JK Tammeka Sinine II
10.  13:15 FC Elva Valge II     FC Santos Tartu Red
11.  13:30 JK Tammeka Sinine II     FC Tiigrid II
12.  13:45 JK Tammeka '10 Valge     FC Elva Punane II
13.  14:00 FC Tiigrid II     FC Santos Tartu Red
14.  14:15 FC Elva Valge II     JK Tammeka '10 Valge
15. 14:30 JK Tammeka Sinine II FC Elva Punane II