Jalgpalliklubi Tammeka Tammeka Cup Tammeka Juunior Cup
Tammeka Cup 2017
10.06.2017 - 11.06.2017

Tule ja saa osa!

Arhiiv Tammeka CUP 2016

Poisid 2004, 7+1 väljakul, 2 x 20 minutit

Alagrupp A santos  helios     tammeka  fcotepaa Väravad Punktid Koht
 FC Santos Valge 2:2  0:7   1:9  0:4 3:22  4. 
 HyPS II 2:2  0:5   0:12 0:10  2:29   1 5. 
 FC Ilves P04 7:0  5:0  0:5   3:0  12:5  9 2. 
JK Tammeka Valge   9:1 12:0   5:0  2:0  28:1 12  1. 
FC Tiigrid 4:0  10:0   0:3 0:2   14:2 5 3. 

Alagrupp B santos  helios     tammeka  fcotepaa lootos  Väravad Punktid Koht
Harju JK   8:2  6:0 10:0   10:0  3:2  37:4 15   1.
 FC Helios 2:8  2:0  2:0  5:0  0:1  11:9  9  3
 HyPS  0:6 0:2  1:1  1:2   0:4  2:15  1  6.
JK Tammeka Sinine  0:10   0:2  1:1 3:1  1:3   5:17  4  4.
VJS Martinlaakso  0:5  0:10  2:1  1:3 0:7  3:26   3  5.
FC Santos Punane   2:3 1:0  4:0 3:1  7:0   17:4  12 2.
 

Laupäev, 11.06.16, Annelinna kunstmuruväljak, Annemõisa 6, Tartu

1. 9:00 A  FC Santos Valge  1:9 JK Tammeka Valge
2.  9:00 B  Harju JK  10:0 JK Tammeka Sinine 
3.  9:50 A  FC Ilves P04  5:0  HyPS II 
4.  9:50 B   HyPS  0:2  FC Helios 
5. 10:40 A   NO GAME 
6. 10:40 B  VJS Martinlaakso  0:7 FC Santos Punane 
7. 11:30 A  FC Santos Valge  2:2   HyPS II
8. 11:30 B  Harju JK  8:2  FC Helios 
9. 12:20 A  JK Tammeka Valge  2:0 FC Tiigrid 
10. 12:20 B  JK Tammeka Sinine  3:1  VJS Martinlaakso
11. 13:10 A   NO GAME 
12. 13:10 B  HyPS  0:4  FC Santos Punane
13. 14:00 A  FC Santos Valge  0:4 FC Tiigrid 
14. 14:00 B  Harju JK  10:0 VJS Martinlaakso 
15. 14:50 A  JK Tammeka Valge  5:0 FC Ilves P04 
16. 14:50 B  JK Tammeka Sinine  1:1  HyPS
17. 15:40 A  NO GAME 
18. 15:40 B FC Helios  0:1 FC Santos Punane 
19. 16:30 A FC Santos Valge  0:7 FC Ilves P04 
20. 16:30 B Harju JK  6:0 HyPS 
21. 17:20 A  NO GAME 
22. 17:20 B JK Tammeka Sinine  1:3  FC Santos Punane
23. 18:10 A HyPS II  0:10 FC Tiigrid 
24. 18:10 B FC Helios  5:0  VJS Martinlaakso

Pühapäev, 12.06.16, Annelinna kunstmuruväljak, Annemõisa 6, Tartu

25. 09:00 A      NO GAME   
26. 09:00 B   Harju JK  3:2 FC Santos Punane
27. 09:50 A   HyPS II  0:12 JK Tammeka Valge
28. 09:50 B   FC Helios  2:0 JK Tammeka Sinine
29. 10:40 A   FC Ilves P04
 3:0 FC Tiigrid
30. 10:40 B   HyPS  1:2  VJS Martinlaakso 
31. 11:30 A  9-10. KOHT HyPS II  1:1(pen.1:3) VJS Martinlaakso  
32. 11:30 B  7-8. KOHT FC Santos Valge  1:1(pen.1:2) JK Tammeka Sinine 
33. 12:20 A  5-6.KOHT FC Helios  5:0 FC Tiigrid 
34. 12:20 B  3-4. KOHT FC Ilves P04  1:1(pen.3:1)  FC Santos Punane
35. 13:10 A  1-2. KOHT Harju JK  2:2(pen.3:1)  JK Tammeka Valge
  14:00     Autasustamine

 

I koht - Harju JK

II koht - JK Tammeka Valge

III koht - FC Ilves P04

Poisid 2005, 7+1 väljakul, 2 x 20 minutit

Alagrupp A tammeka  tammeka        Väravad Punktid Koht
 JK Tammeka Sinine  0:0  9:0  0:2 2:2   11:4 IV 
 TPS E11 Valkoinen  0:0 9:1   2:3  3:3 14:7  5  III
 TiPS White  0:9 1:9  1:3  0:5  2:26   V
JK Merkuur-Juunior   2:0  3:2 3:1  1:1  9:4  10   I
 FC Tallinna Levadia 2:2   3:3  5:0 1:1  11:6  6  II


Alagrupp B tammeka  tammeka        Väravad Punktid Koht
FC Viikingit Haaste  1:1  0:5  0:1  0:9   1:16
JK Tammeka Valge   1:1  2:2 0:3  0:9  3:15   2 IV 
 FC Helios 5:0  2:2   6:1  2:3  15:6  7 II 
 TiPS Black 1:0  3:0  1:6   0:4 5:10   6 III 
 Harju JK 9:0  9:0  3:2  4:0  25:2  15 I
 


Laupäev, 11.06.16, Tamme kunstmuruväljak, Tamme pst 1, Tartu

1. 10:00 A  JK Tammeka Sinine  0:0 TPS E11 Valkoinen 
2. 10:00   FC Viikingit Haaste  1:1 JK Tammeka Valge 
3. 10:50   TiPS White  1:3 JK Merkuur-Juunior 
4. 10:50   FC Helios  6:1 TiPS Black 
  11:40     paus  
5. 12:00  TPS E11 Valkoinen  9:1 TiPS White 
6. 12:00   JK Tammeka Valge  2:2 FC Helios 
7. 12:50   JK Merkuur-Juunior  1:1 FC Tallinna Levadia 
8. 12:50   TiPS Black  0:4 Harju JK 
9. 13:40   JK Tammeka Sinine  9:0 TiPS White 
10. 13:40   FC Viikingit Haaste  0:5 FC Helios 
11. 14:30  TPS E11 Valkoinen  2:3 JK Merkuur-Juunior 
12. 14:30  JK Tammeka Valge  0:3 TiPS Black 
13. 15:20  JK Tammeka Sinine  2:2 FC Tallinna Levadia 
14. 15:20  FC Viikingit Haaste  0:9 Harju JK   
      paus 
 
15. 16:30  TiPS White  0:5 FC Tallinna Levadia 
16. 16:30  FC Helios  2:3 Harju JK 
17. 17:20  JK Tammeka Sinine  0:2 JK Merkuur-Juunior 
18. 17:20  FC Viikingit Haaste  0:1 TiPS Black 

Pühapäev, 12.06.16, Tamme kunstmuruväljak, Tamme pst 1, Tartu

19. 09:00 A    TPS E11 Valkoinen 3:3   FC Tallinna Levadia
20. 09:00 B    JK Tammeka Valge 0:9  Harju JK
  09:50      paus  
21. 10:10 A 9-10. koht  TiPS White  1:2  FC Viikingit Haaste
22. 11:00 A A grupi 4. vs B grupi 3.  JK Tammeka Sinine  3:0  TiPS Black
23. 11:00 B A grupi 3. vs B grupi 4.  TPS E11 Valkoinen  3:2  JK Tammeka Valge
24. 11:50 A A grupi 2. vs B grupi 1.  FC Levadia  1:4  Harju JK
25. 11:50 B A grupi 1. vs B grupi 2.  JK Merkuur-Juunior  4:0  FC Helios
  12:40      paus    
26. 13:00 A 7-8. koht  TiPS Black       0:0
(pen. 2:1)
 JK Tammeka Valge
27. 13:00 B 5-6. koht  JK Tammeka Sinine  3:0  TPS E11 Valkoinen
28. 13:50 A 3-4. koht  FC Helios         1:1
(pen. 6:5)
 FC Levadia
29. 13:50 B 1-2. koht   JK Merkuur-Juunior  0:6  Harju JK
         Autasustamine  

I koht - Harju JK

II koht - JK Merkuur-Juunior

III koht - FC Helios

Poisid 2005-2006 B-turniir, 6+1 väljakul, 2 x 15 minutit
Alagrupp A tammeka  tammeka        Väravad Punktid Koht
JK Tammeka   0:8 0:8   3:1  2:13  1:3  6:33
 FC Santos 8:0 1:1  12:0  10:1  5:3  36:5  13 
 FC Ülenurme  8;0 1:1   11:0  5:0  6:0 31:1  13  II 
 JK Tammeka II 1:3  0:12  0:11   0:8  0:5 1:39   VI
 FC Helios 13:2   1:10 0:5  8:0  5:2  27:19   III

FC Otepää 3:1  3:5  0:6   5:0 2:5  13:17  IV 

Laupäev, 11.06.16, Tamme harjutusväljak, Tamme pst 1, Tartu

1. 10:00 A   JK Tammeka  3:1 JK Tammeka II
2. 10:40 A  FC Ülenurme  1:1 FC Santos 
3. 11:20  FC Helios  5:2  FC Otepää
4. 12:00 A  JK Tammeka  0:8 FC Santos 
5. 12:40  JK Tammeka II  0:8 FC Helios
6. 13:20 A  FC Santos  5:3  FC Otepää
7. 14:00 A  JK Tammeka  2:13 FC Helios 
8. 14:40 A  JK Tammeka II  0:11 FC Ülenurme 
9. 15:20  FC Ülenurme  6:0  FC Otepää

Pühapäev, 12.06.16, Tamme harjutusväljak, Tamme pst 1, Tartu

10. 9:00 A  JK Tammeka 0:8   FC Ülenurme
11. 9:40 A JK Tammeka II 0:5   FC Otepää
12. 10:20  FC Santos 0:1   FC Helios
13. 11:00 A JK Tammeka  1:3   FC Otepää
14. 11:40  FC Santos  12:0  JK Tammeka II
15. 12:20 A FC Ülenurme  5:0   FC Helios
  13:00   Autasustamine   

 I koht - FC Santos

 II koht - FC Ülenurme

 III koht - FC Helios

Poisid 2006, 6+1 väljakul, 2 x 15 minutit

Alagrupp A santos  helios    tammeka Väravad Punktid Koht
FC Santos Valge  0:2  10:0  9:0   19:2  6 II 
 FC Helios Kollane  2:0  4:0 8:0  14:0   I
 EPS Musta A 0:10   0:4  1:0  1:14  III
 JK Tammeka Must  0:9 0:8  0:1  0:18   0  IV

Alagrupp B  tammeka elva   santos   Väravad Punktid Koht
 JK Tammeka Sinine  7:0 1:0   0:5 8:5   6 II 
FC Helios  0:7  3:6  0:9   3:22  IV
 Korson Palloseura II  0:1  6:3 0:8  6:12   3 III 
 FC Tiigrid  5:0 9:0   8:0  22:0 9  I

Alagrupp C santos  helios     tammeka Väravad Punktid Koht
 JK Tammeka Valge 6:0  3:1  8:1  17:2  9
FC Elva  0:6   3:0  2:1  5:7  6  II
FC Santos Punane  1:3  0:3 2:2  3:8   1 III 
 Korson Palloseura 1:8  1:2   2:2 4:12   1  
IV

Alagrupp D santos  helios   tammeka   Väravad Punktid Koht
FC Põlva Lootos  3:4  0:1   0:7 3:12  IV 
FC Otepää  4:3   5:0 4:1   13:4  9
 FC Tiigrid II  0:5 1:0   0:0  1:5 III 
 TJK Legion  7:0 1:4  0:0   8:4  4  
II

Laupäev, 11.06.16, Tartu Ülikooli staadion, Staadioni 21, Tartu

1. 9:00 A  FC Santos Valge 0:2  FC Helios Kollane
2. 9:00 B  JK Tammeka Valge 6:0   FC Elva
3. 9:40 A  JK Tammeka Sinine 7:0  FC Helios 
4. 9:40  FC Põlva Lootos 3:4   FC Otepää
5. 10:20 A  EPS Musta A 1:0  JK Tammeka Must
6. 10:20 B  FC Santos Punane 2:2   Korson Palloseura
7 11:00 A  Korson Palloseura II 0:8  FC Tiigrid
8. 11:00 B  FC Tiigrid II 0:0  TJK Legion
9. 11:40 A  FC Santos Valge 10:0 EPS Musta A 
10. 11:40  B  JK Tammeka Valge 3:1 FC Santos Punane 
11. 12:20 A  JK Tammeka Sinine 1:0  Korson Palloseura II
12. 12:20 B  FC Põlva Lootos 0:1  FC Tiigrid II
13. 13:00 A  FC Helios Kollane 8:0 JK Tammeka Must
14. 13:00 B  FC Elva 2:1  Korson Palloseura
15. 13:40 A  FC Tiigrid 9:0  FC Helios
16.  13:40 B  FC Otepää 4:1  TJK Legion
17.  14:20 A  FC Santos Valge  9:0  JK Tammeka Must
18. 14:20 B  JK Tammeka Valge  8:1  Korson Palloseura
19.  15:00 A  FC Helios Kollane 4:0  EPS Musta A 
20.  15:00  FC Elva  3:0 FC Santos Punane 
21. 15:40 A  JK Tammeka Sinine  0:5 FC Tiigrid 
22. 15:40 B  FC Põlva Lootos  0:7 TJK Legion 
23. 16:20 A  FC Helios  3:6 Korson Palloseura II 
24. 16:20 B  FC Otepää  5:0 FC Tiigrid II 
25. 17:00 A  4. A - JK Tammeka Must  6:1 4. B - FC Helios
26. 17:00 B 4. C - Korson Palloseura  1:7 4. D - Põlva FC Lootos
27. 17:40 A  3. A - EPS Musta A  1:1 (pen. 2:3) 3. B - Korson Palloseura II
28. 17:40 B  3. C - FC Santos Punane  1:1 (pen. 3:4) 3. D - FC Tiigrid II

Pühapäev, 12.06.16, Tartu Ülikooli staadion, Staadioni 21, Tartu

29. 10:00 A    2. A - FC Santos Valge  4:0  2. B - JK Tammeka Sinine
30. 10:00 B    2. C - FC Elva  2:1  2. D - TJK Legion
31. 10:40 A    1. A - FC Helios Kollane  2:1  1. B - FC Tiigrid
31. 10:40 B    1. C - JK Tammeka Valge  1:3  1. D - FC Otepää
32. 11:20 A 15-16. KOHT FC Helios 0:5  Korson Palloseura
33. 11:20 B 13-14. KOHT JK Tammeka Must 2:5  Põlva FC Lootos
34. 12:00 A 11-12. KOHT  EPS Musta A 1:0  FC Santos Punane
35. 12:00 B 9-10. KOHT Korson Palloseura II 0:6 FC Tiigrid II
36. 12:40 A 7-8. KOHT  JK Tammeka Sinine 0:0 (pen. 1:0) TJK Legion
37. 12:40 B 5-6. KOHT  FC Santos Valge 4:0 FC Elva
38. 13:20 A 3-4. KOHT  FC Tiigrid 3:1  JK Tammeka Valge
39. 13:20 B 1-2. KOHT  FC Helios Kollane 2:2 (pen. 4:5)  FC Otepää
  14:00  AUTASUSTAMINE

I koht - FC Otepää

II koht - FC Helios Kollane

III koht - FC Tiigrid

Poisid 2007, 5+1 väljakul, 2 x 13 minutit


Alagrupp A santos  helios     tammeka Väravad Punktid Koht
FC Santos Punane   0:4  1:4 1:6  2:14  IV
 FC Helios 4:0   2:1 6:0  12:1   9  I
 EPS Salamat Punainen 4:1  1:2  5:1  10:4  6  II
FC Elva II  6:1  0:6  1:5  7:12   3 III 


Alagrupp B santos  helios     tammeka Väravad Punktid Koht
FC Santos Juventus  1:3   3:6 0:7  4:16  IV 
JK Tammeka Sinine I  3:1  2:0  3:3   8:4  I
Rakvere JK Tarvas  6:3 0:2  3:3   9:8  III
RiPS Valkoinen   7:0 3:3   3:3  13:6 5  
II

Alagrupp C santos  helios    Väravad Punktid Koht
FC Santos Valge   4:2  6:1 10:3   6  I
JK Tammeka Sinine II   2:4  4:1   6:5  3  II
RiPS Sininen  1:6   1:4  2:10  0

Alagrupp D santos  helios    Väravad Punktid Koht
 FC Santos Roheline  2:8 0:11   2:19 III 
JK Tammeka Valge  8:2   4:8  12:10  3 II
 FC Elva  11:0 8:4   19:4 I

Väljalangemisgrupp I       Väravad Punktid Koht
 RiPS Sininen 4:4  0:6  4:10   II
FC Santos Punane  4:4  0:6  4:10 III 
Rakvere JK Tarvas 6:0   6:0 12:0   I

 

Väljalangemisgrupp II       Väravad Punktid Koht
 FC Santos Roheline  2:11  1:9 3:20   0 III 
 FC Santos Juventus 11:2  7:2  18:4   6
FC Elva II  9:1  2:7 11:8   3  
II


Laupäev, 11.06.16, Põllu staadion, Põllu tänav 11, Tartu

1. 10:00  FC Santos Valge  4:2 JK Tammeka Sinine II 
2. 10:00 B  FC Santos Roheline  2:8 JK Tammeka Valge 
3. 10:35 A  FC Santos Punane 0:4  FC Helios 
4. 10:35 B  Rakvere JK Tarvas 3:3  RiPS Valkoinen 
5. 11:10 A  EPS Salamat Punainen  5:1 FC Elva II 
6. 11:10  FC Santos Juventus 1:3  JK Tammeka Sinine 
7. 11:45 A  FC Santos Valge 6:1  RiPS Sininen
8. 11:45 B  FC Santos Roheline 0:11  FC Elva 
9. 12:20  FC Santos Punane  1:4 EPS Salamat Punainen 
10. 12:20  FC Santos Juventus  3:6 Rakvere JK Tarvas
11. 12:55  FC Helios  6:0 FC Elva II 
12. 12:55 B  JK Tammeka Sinine  3:3 RiPS Valkoinen 
13. 13:30 A  JK Tammeka Sinine II  4:1 RiPS Sininen
14.  13:30  JK Tammeka Valge  4:8 FC Elva 
15.  14:05  FC Helios  2:1 EPS Salamat Punainen 
16.  14:05   JK Tammeka Sinine  2:0 Rakvere JK Tarvas
17. 14:40  A  FC Elva II  6:1 FC Santos Punane 
18. 14:40 B  FC Santos Juventus  0:7 RiPS Valkoinen 
19. 15:15 A  1. C - FC Santos Valge  9:2 2. D - JK Tammeka Valge
20. 15:15 B  2. C - JK Tammeka Sinine II  1:7 1. D - FC Elva
21.  15:50  3. C - RiPS Sininen  4:4 (pen 1:2) 4. A - FC Santos Punane
22. 15:50  3. D - FC Santos Roheline  2:11 4. B - FC Santos Juventus

Pühapäev, 12.06.16, Põllu staadion, Põllu tänav 11, Tartu

23. 9:00 A   3. C - Rips Sininen 0:6 3. B - Rakvere JK Tarvas
24. 9:00 B   3. D - FC Santos Roheline 1:9 3. A - FC Elva II
26. 9:35 A   2. A - EPS Salamat Punainen 5:0 (kaotaja 19.) - JK Tammeka Valge
27. 9:35 B   2. B - Rips Valkoinen 3:1 (kaotaja 20.) - JK Tammeka Sinine II
28. 10:10 A   1. A - FC Helios 2:1  (võitja 19.) - FC Santos Valge
29. 10:10 B   1. B - JK Tammeka Sinine I 0:6 (võitja 20.) - FC Elva
30. 10:45 A   3. B - Rakvere JK Tarvas 6:0 4. A - FC Santos Punane
31. 10:45 B   3. A - FC Elva II 2:7  4. B - FC Santos Juventus
32. 11:20 A 13.-14. KOHT  FC Santos Punane   7:1 FC Santos Roheline
33. 11:20 B 11-12. KOHT  RiPS Sininen  5:4  FC Elva II
34. 11:55 A 9-10. KOHT  Rakvere JK Tarvas   4:2  FC Santos Juventus
35. 11:55 B 7-8. KOHT  JK Tammeka Valge  3:9  JK Tammeka Sinine II
36. 12:30 A 5-6. KOHT  EPS Salamat Punainen  2:7  RiPS Valkoinen
37. 12:30 B 3-4. KOHT  FC Santos Valge  2:1  JK Tammeka Sinine I
38.  13:05 A 1-2. KOHT  FC Helios 3:0   FC Elva
13:40  AUTASUSTAMINE

 

I koht - FC Helios

 

II koht - FC Elva

 

III koht - FC Santos Valge



Poisid 2008, 4+1 väljakul, 1 x 12 minutit

Alagrupp A              
FC Helios Lähte               
FC Helios Tartu              
 Merkuur-Juunior              
FC Neva              
 FK Iecava A          

   
Nõmme Kalju FC Valge          
 FC Tiigrid          
 FC Otepää           


Alagrupp B    tammeka        
FC Elva              
JK Tammeka Sinine              
Raplamaa JK Ruuduline              
Põlva FC Lootos              
JDFS Alberts          

   
FK Iecava B          
FC Viru Star          
FC Neva II            



Alagrupp C tammeka   santos  tammeka        
JK Tammeka Valge            
FC Santos 2008            
JK Tammeka Raadi            
FC Ülenurme            
Raplamaa JK Triibuline          

 
FK Iecava C          
Merkuur-Juunior II            

Laupäev, 11.06.15, Põllu staadion, Põllu 11, Tartu


Alagrupp A - Väljak A

1. 10:00 FC Helios Lähte   FC Helios Tartu
2. 10:15 Merkuur-Juunior   FC Neva 
3. 10:30 FK Iecava A    Nõmme Kalju FC Valge 
4. 10:45 FC Tiigrid    FC Otepää 
5. 11:00 FC Helios Lähte    Merkuur-Juunior 
6. 11:15 FC Helios Tartu    FC Neva 
7. 11:30 FK Iecava A    FC Tiigrid 
8. 11:45 Nõmme Kalju FC Valge    FC Otepää 
9.  12:00 FC Helios Lähte    FC Neva 
10.  12:15 FC Helios Tartu    Merkuur-Juunior 
11.  12:30  FK Iecava A    FC Otepää 
12.  12:45 Nõmme Kalju FC Valge    FC Tiigrid 
13.  13:00 FC Helios Lähte    FK Iecava A 
14.  13:15 FC Helios Tartu    Nõmme Kalju FC Valge 
15.  13:30 Merkuur-Juunior    FC Tiigrid 
16.  13:45 FC Neva    FC Otepää 
17.  14:00 FC Helios Lähte    Nõmme Kalju FC Valge 
18.  14:15 FC Helios Tartu    FC Tiigrid 
19.  14:30 Merkuur-Juunior    FC Otepää 
20. 14:45 FC Neva    FK Iecava A 
21.  15:00 FC Helios Lähte    FC Tiigrid 
22.  15:15 FC Helios Tartu    FC Otepää 
23.  15:30 Merkuur-Juunior    FK Iecava A 
24.  15:45 FC Neva    Nõmme Kalju FC Valge 
25.  16:00 FC Helios Lähte    FC Otepää
26.  16:15 FC Helios Tartu    FK Iecava A 
27.  16:30 Merkuur-Juunior    Nõmme Kalju FC Valge 
28. 16:45 FC Neva    FC Tiigrid 


Alagrupp B - Väljak B

1. 10:00 FC Elva   JK Tammeka Sinine
2. 10:15 Raplamaa JK Ruuduline   Põlva FC Lootos 
3. 10:30 JDFS Alberts    FK Iecava B 
4. 10:45 FC Viru Star    FC Neva II
5. 11:00 FC Elva    Raplamaa JK Ruuduline 
6. 11:15 JK Tammeka Sinine    Põlva FC Lootos 
7. 11:30 JDFS Alberts    FC Viru Star 
8. 11:45 FK Iecava B    FC Neva II
9.  12:00 FC Elva    Põlva FC Lootos 
10.  12:15 JK Tammeka Sinine    Raplamaa JK Ruuduline 
11.  12:30  JDFS Alberts    FC Neva II 
12.  12:45 FK Iecava B    FC Viru Star 
13.  13:00 FC Elva    JDFS Alberts 
14.  13:15 JK Tammeka Sinine    FK Iecava B 
15.  13:30 Raplamaa JK Ruuduline    FC Viru Star 
16.  13:45 Põlva FC Lootos    FC Neva II 
17.  14:00 FC Elva    FK Iecava B 
18.  14:15 JK Tammeka Sinine    FC Viru Star 
19.  14:30 Raplamaa JK Ruuduline    FC Neva II
20. 14:45 Põlva FC Lootos    JDFS Alberts 
21.  15:00 FC Elva    FC Viru Star 
22.  15:15 JK Tammeka Sinine    FC Neva II
23.  15:30 Raplamaa JK Ruuduline    JDFS Alberts 
24.  15:45 Põlva FC Lootos    FK Iecava B 
25.  16:00 FC Elva    FC Neva II
26.  16:15 JK Tammeka Sinine    JDFS Alberts 
27.  16:30 Raplamaa JK Ruuduline    FK Iecava B 
28. 16:45 Põlva FC Lootos    FC Viru Star 
 

 

Alagrupp C - Väljak C

1. 10:00 JK Tammeka Valge   FC Santos 2008
2. 10:15 JK Tammeka Raadi   FC Ülenurme 
3. 10:30    NO Game  
4. 10:45 FK Iecava C    Merkuur-Juunior II 
5. 11:00 JK Tammeka Valge    JK Tammeka Raadi 
6. 11:15 FC Santos 2008    FC Ülenurme 
7. 11:30 Raplamaa JK Triibuline    FK Iecava C 
8. 11:45    No Game  
9.  12:00 JK Tammeka Valge    FC Ülenurme 
10.  12:15 FC Santos 2008    JK Tammeka Raadi 
11.  12:30  Raplamaa JK Triibuline    Merkuur-Juunior II 
12.  12:45   No Game
13.  13:00 JK Tammeka Valge    Raplamaa JK Triibuline 
14.  13:15   No Game   
15.  13:30 JK Tammeka Raadi    FK Iecava C 
16.  13:45 FC Ülenurme    Merkuur-Juunior II 
17.  14:00   No Game
18.  14:15 FC Santos 2008    FK Iecava C 
19.  14:30 JK Tammeka Raadi    Merkuur-Juunior II 
20. 14:45 FC Ülenurme    Raplamaa JK Triibuline 
21.  15:00 JK Tammeka Valge    FK Iecava C 
22.  15:15 FC Santos 2008    Merkuur-Juunior II 
23.  15:30 JK Tammeka Raadi    Raplamaa JK Triibuline 
24.  15:45    No Game  
25.  16:00 JK Tammeka Valge    Merkuur-Juunior II
26.  16:15 FC Santos 2008    Raplamaa JK Triibuline 
27.  16:30   No Game   
28. 16:45 FC Ülenurme    FK Iecava C 


Poisid 2009, 3+1 väljakul, 1 x 12 minutit

Alagrupp A   tammeka   helios    FK Iecava santos  
 Merkuur-Juunior              
 JK Tammeka Sinine I              
 FC Helios Kollane              
Rakvere JK Tarvas              
 FK Iecava A          

   
 FC Olümp          
 Legion Narva          

Alagrupp B tammeka     tammeka  santos    FK Iecava
 JK Tammeka Valge I              
FC Elva               
JK Tammeka Raadi               
FC Santos Valge              
Põlva FC Lootos           

   
Rakvere JK Tarvas II           
FK Iecava B           

Alagrupp C santos  tammeka   santos tammeka    helios  
FC Santos Punane               
JK Tammeka Valge II              
FC Santos 2010               
JK Tammeka Sinine II              
JDFS Alberts          

   
FC Helios Punane          
Põlva FC Lootos II          

Pühapäev, 12.06.16, Põllu staadion, Põllu 11, Tartu


Alagrupp A - Väljak A

1. 10:00 Merkuur-Juunior   JK Tammeka Sinine I
2. 10:15 FC Helios Kollane   Rakvere JK Tarvas 
3. 10:30 FK Iecava A    FC Olümp 
4. 10:45 Legion Narva    Merkuur-Juunior 
5. 11:00 JK Tammeka Sinine I    FC Helios Kollane 
6. 11:15 Rakvere JK Tarvas    FK Iecava A 
7. 11:30 FC Olümp    Legion Narva 
8. 11:45 Merkuur-Juunior    FC Helios Kollane 
9.  12:00 JK Tammeka Sinine I    Rakvere JK Tarvas 
10.  12:15 FK Iecava A    Legion Narva 
11.  12:30  FC Olümp    FC Helios Kollane 
12.  12:45 Merkuur-Juunior    Rakvere JK Tarvas 
13.  13:00 JK Tammeka Sinine I    FK Iecava A 
14.  13:15 FC Helios Kollane    Legion Narva 
15.  13:30 FC Olümp    Rakvere JK Tarvas 
16.  13:45 Merkuur-Juunior    FK Iecava A 
17.  14:00 JK Tammeka Sinine I    FC Olümp 
18.  14:15 Rakvere JK Tarvas    Legion Narva 
19.  14:30 FC Helios Kollane    FK Iecava A 
20. 14:45 Merkuur-Juunior    FC Olümp 
21.  15:00 JK Tammeka Sinine I    Legion Narva 


Alagrupp B - Väljak B

1. 10:00 JK Tammeka Valge I   FC Elva
2. 10:15 JK Tammeka Raadi   FC Santos Valge 
3. 10:30 Põlva FC Lootos    Rakvere JK Tarvas II 
4. 10:45 FK Iecava B    JK Tammeka Valge I 
5. 11:00 FC Elva    JK Tammeka Raadi 
6. 11:15 FC Santos Valge    Põlva FC Lootos 
7. 11:30 Rakvere JK Tarvas II    FK Iecava B 
8. 11:45 JK Tammeka Valge I    JK Tammeka Raadi 
9.  12:00 FC Elva    FC Santos Valge 
10.  12:15 Põlva FC Lootos    FK Iecava B 
11.  12:30  Rakvere JK Tarvas II    JK Tammeka Raadi 
12.  12:45 JK Tammeka Valge I    FC Santos Valge 
13.  13:00 FC Elva    Põlva FC Lootos 
14.  13:15 JK Tammeka Raadi    FK Iecava B 
15.  13:30 Rakvere JK Tarvas II    FC Santos Valge 
16.  13:45 JK Tammeka Valge I    Põlva FC Lootos 
17.  14:00 FC Elva    Rakvere JK Tarvas II 
18.  14:15 FC Santos Valge    FK Iecava B 
19.  14:30 JK Tammeka Raadi    Põlva FC Lootos 
20. 14:45 JK Tammeka Valge I    Rakvere JK Tarvas II 
21.  15:00 FC Elva    FK Iecava B 
 

 

Alagrupp C - Väljak C

1. 10:00 FC Santos Punane   JK Tammeka Valge II
2. 10:15 FC Santos 2010   JK Tammeka Sinine II 
3. 10:30 JDFS Alberts    FC Helios Punane 
4. 10:45 Põlva FC Lootos II    FC Santos Punane 
5. 11:00 JK Tammeka Valge II    FC Santos 2010 
6. 11:15 JK Tammeka Sinine II    JDFS Alberts 
7. 11:30 FC Helios Punane    Põlva FC Lootos II 
8. 11:45 FC Santos Punane    FC Santos 2010 
9.  12:00 JK Tammeka Valge II    JK Tammeka Sinine II 
10.  12:15 JDFS Alberts    Põlva FC Lootos II 
11.  12:30  FC Helios Punane    FC Santos 2010 
12.  12:45 FC Santos Punane    JK Tammeka Sinine II 
13.  13:00 JK Tammeka Valge II    JDFS Alberts 
14.  13:15 FC Santos 2010    Põlva FC Lootos II 
15.  13:30 FC Helios Punane    JK Tammeka Sinine II 
16.  13:45 FC Santos Punane    JDFS Alberts 
17.  14:00 JK Tammeka Valge II    FC Helios Punane 
18.  14:15 JK Tammeka Sinine II    Põlva FC Lootos II 
19.  14:30 FC Santos 2010    JDFS Alberts 
20. 14:45 FC Santos Punane    FC Helios Punane 
21.  15:00 JK Tammeka Valge II    Põlva FC Lootos II