Turniiri algus - 10.06.2017
Turniiri lõpp - 11.06.2017

Vanuseklassid ja reeglid vastavalt EJL kehtestatud korrale

Kahepäevased turniirid

• Poisid sünd. 2004, 10. - 11.06.2017 (mänguaeg: 2 x 20 minutit, väljakul: 10+1 mängijat)
  • Poisid sünd. 2005, 10. - 11.06.2017 (mänguaeg: 2 x 20 minutit, väljakul: 7+1 mängijat)
  • Poisid sünd. 2005-2006 B-turniir (Algajate tase), 10. - 11.06.2017 (mänguaeg: 2 x 15 minutit, väljakul: 7+1 mängijat)

Ühepäevased turniirid

• Poisid sünd. 2009, 10.06.2017 (mänguaeg: 1 x 12 minutit, väljakul: 4+1 mängijat)

Autasustamine

Parimaid võistkondi autasustatakse karikate ja erinevate meenetega, mängijaid autasustatakse medalite, diplomite ning auhindadega.

Poisid 2005-2006 B-turniiril mängivad kõik võistkonnad omavahel läbi, kuid paremusjärestust ei selgitata.

Poisid 09 ja Poisid 10 mängijad jagatakse tugevusgruppidesse ning paremusjärjestust ei selgitata. Kõik osalejad saavad omale medali.

Tasud, majutus ja toitlustus

Meeskondade osalustasu:
  • 2 päevane turniir 150 € (Poisid 04, Poisid 05, Poisid 06, Poisid 07, Poisid 05-06 B-turniir, Poisid 08 turniir)
  • 1 päevane turniir 100 € (Poisid 09 ja Poisid 10)
Vastavalt Teie soovile on võimalik pakkuda erinevaid majutus- ning toitlustuspakette kas hotellis, motellis või koolimajas. Täpsema info saamiseks võtke meiega palun ühendust (vt kontaktid allpool).

Osalemine

Meeskond on kohustatud tasuma osalustasu. Kui tasu pole makstud 04.06.2017 kuupäeva seisuga, siis meeskond eemaldatakse osalejate nimekirjast.

Osalustasu palume kanda JK Tammeka arvelduskontole (MTÜ Jalgpallikool Tammeka,IBAN EE662200221050706777). Palume märkida meeskonna nimi, vanuseklass ja märgusõna - Tammeka Cup (näide: JK Tammeka, Poisid 05, Tammeka Cup). Arvega tasumiseks palume võtta ühendust: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Osalemine palume kinnitada hiljemalt 01.06.2017.

Info:

Kaarel Kiidron, mobiil: +372 55 37 223
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Reeglid

Mänguväljakud

Mänge peetakse looduslikul murul ning kunstmurul.

Auhinnad

Parimaid võistkondi autasustakse karikaga, mängijaid medalite, diplomite ja eriauhindadega.

Võistkondade suurus/vahetused

Võistkondade suurus ei ole piiratud. Turniiril osalevad mängijad peavad turniiri korraldajate nõudel esitama isikut ning vanust tõendava dokumendi. Vahetuste arv mängus ei ole piiratud, edasi-tagasi vahetused on lubatud.

Suluseisu reegel

Vanuseklassides Poisid 2004, 2005, 2006 mängitakse suluseisu reegliga, ülejäänud vanuseklassides mängitakse ilma suluseisu reeglita.

Pall

Vanuseklassides Poisid 2004 mängitakse nr. 5 palliga, vanuseklassides Poisid 2004-2007 mängitakse nr 4 palliga ja vanuseklassides 2008-2010 mängitakse nr 3 palliga.

Mängijad

Mängija võib mängida samas vanuseklassis ainult ühes võistkonnas.

• Kõikides vanuseklassides on võistkonda lubatud registreerida 2 mängijat, kes on sündinud vanuseklassi põhisünniaastale eelneval aastal 1. augustil või hiljem.

Segaduste vältimiseks palume kaasa võtte passi-, ID-kaardi või EJL mängija kaardi.

Turniirisüsteem

Juhul, kui võistkondadel on sama arv punkte, saadakse paremusjärjestus järgmiselt:

• Omavahelise mängu(de) punktid,
  • Üldine väravate vahe,
  • Üldine löödud väravate arv,
  • Karistused,
  • Loos.
  • Lisaaeg ja penaltid

Lisaaega ei mängita, viigilise mängu tulemuse korral kohamängudes järgnevad kohe penaltid (3 penaltit).

Loobumiskaotus

Võistkonnale, kes hilineb märgitud mängualguse ajaks (maksimaalselt 15 minutit) ilma mõjuva põhjuseta või loobub mängust, arvestatakse automaatselt kaotus 0:3 ja tabelisse lisatakse -1 punkt.

Protestid

Protestid peavad olema esitatud mitte hiljem kui pool tundi peale mängu. Protestidega tegeleb korraldajate poolt määratud kolmeliikmeline spetsiaalne nõukogu, kelle otsus on lõplik. Protesti deposiit on 100 eurot-, mis tagastatakse protesti rahuldamise korral.

Vastutus

Jalgpallikool Tammeka ei võta endale vastutust vigastuste, terviseprobleemide, haiguste, varguste või muude materiaalsete kaotuste korral, mis toimuvad turniiri jooksul.

Korraldaja jätab endale õiguse teha reeglites muudatusi!

Info, kontaktid:

Kaarel Kiidron, mobiil: +372 55 37 223, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.