Jalgpalliklubi Tammeka Tammeka Cup Tammeka Juunior Cup
Tammeka Cup 2017
10.06.2017 - 11.06.2017

Tule ja saa osa!

Võistkonnad




Poisid 04
1.  JK Tammeka  Raul Rebane  EST
2.  FC Tiigrid  Sven Elenurm  EST
3.  Saku Sporting  Argo Zirk  EST
4.  Pärnu JK Poseidon  Martin Kuldmägi  EST
5.  JK Tõrva  Heigo Kosemets  EST
6.  FC Santos  Ermo Ojaste  EST



Poisid 05
1.  JK Tammeka Sinine  Timo Teniste  EST
2.  FC Honka Zombit Keltaiset  Marika Ollaranta  FIN
3.  FC Honka Zombit Mustat  Marika Ollaranta  FIN
4.  HJK East 05 Sininen  Pekka Kautto  FIN
5.  HJK East 05 Sinivalkoinen  Pekka Kautto  FIN
6.   JK Merkuur-Juunior  Svyatoslav Grekov  EST
7.   HIFK/Red  Pertti Helmi  FIN
8.   Euran Pallo White  Marko Rinne  FIN
9.   FC Tiigrid  Sven Elenurm  EST
10.   HJK East 05 Valkoinen  Pekka Kauto  FIN
11.  JK Tammeka Valge  Timo Teniste  EST
12.  JK Tammeka Valge II  Timo Teniste  EST





Poisid 06
1.  JK Tammeka  Alar Trumm  EST
2.  KaPy / Sininen  Jan Vilen  FIN
3.  KaPy / Valkoinen   Jan Vilen   FIN
4.  Pohjola  Peeter Peda  FIN
5.  FC Otepää  Martin Teder  EST
6.  FC Tiigrid  Sven Elenurm  EST
7.   Raplamaa JK  Taavi  EST
8.   FC Santos  Ermo Ojaste  EST




Poisid 07
1.  JK Tammeka Sinine Timo Teniste  EST
2.  FC Flora Mustad Andres Koogas  EST
3.  MRJK Paul Siht  EST
4.  JK Tarvas 07 Kollane Andres Pajo  EST
5.  JK Tammeka Valge Rainer Klement  EST
6.  JK Tammeka Valge II  Rainer Klement   EST
7.   FC Flora Mustad II Andres Koogas  EST



Poisid 08
1. JK Tammeka Valge   Imre Sarv  EST
2. FC Tiigrid  Sven Elenurm  EST
3. EPS Tornadot Red  Reetta Merinen  FIN
4. EPS Tornadot White  Reetta Merinen  FIN
5. FC Viru Star  Kaivo  EST
6. JK Merkuur-Juunior I  Pavel Zuzlov  EST
7.  JK Merkuur-Juunior II  Pavel Zuzlov  EST
8.  FC Santos  Timo Afanassjev  EST
9.  JK Tammeka Sinine  Rainer Klement  EST
10.  Põlva FC Lootos  Margus Nemvalts  EST



Poisid 09
1.  JK Tammeka Valge I Silver Bohl  EST
2.  JK Tammeka Sinine I Ervin Laaneots  EST
3.  JK Tammeka Sinine II Ervin Laaneots  EST
4.  Põlva FC Lootos I Avo Jakovits  EST
5.   Põhja-Tallinn KSK Boris Soroka  EST
6.   JK Tammeka Sepa Kristel Vidaja  EST
7.   Rakvere JK Tarvas Andres Pajo  EST
8.   JK Tammeka Must I Madis Metsmägi  EST
9.  JK Tammeka Valge II Silver Bohl  EST
10.  JK Tammeka Kollane Ott Kangur  EST
11.  FC Elva I
Andrus Meinart  EST
12.   Valga FC Warrior Meelis Kuivits  EST



Poisid 10
1.  JK Tammeka Sinine I  Silver Bohl  EST
2.  FC Santos Tartu White  Siim Roops  EST
3.  FC Santos Tartu Red  Siim Roops  EST
4.  JK Merkuur-Juunior  Vladislav Gussev  EST
5.  JK Tammeka Raadi  Ervin Laaneots  EST
6.  JK Tammeka ´10 Valge  Madis Metsmägi  EST
7.   Saku Sporting Valge  Anton Noor  EST
8.   Saku Sporting Sinine  Anton Noor  EST
9.   FC Elva Punane I  Laur Nurme  EST
10.   FC Elva Valge II  Laur Nurme   EST 
11.  FC Elva Punane II
 Kauri Käos   EST 
12.  FC Elva Valge I   Andrus Meinart   EST 
13.  FC Elva  Andrus Meinart  EST
14.   Põlva FC Lootos  Avo Jakovits  EST
15.  JK Tammeka Sinine II  Silver Bohl  EST
16.   FC Otepää  Priit Lehismets  EST
17.  FC Tiigrid  Sven Elenurm  EST
18.  FC Tiigrid II  Sven Elenurm  EST



Poisid 05-06 B-turniir
1.  JK Tammeka Must  Riho Rosenthal  EST
2.  EPS Musta  Pertti Helmi  FIN
3.  KaPy / Sinivalkoinen  Jan Vilen  FIN
4.  HIFK/White  Pertti Helmi  FIN
5.  Pohjola  Peeter Peda  FIN
6.  Euran Pallo Blue
 Marko Rinne  FIN
7.   Saku Sporting
 Argo Zirk  EST
8.   JK Tammeka ´06 Valge  Kristo Pahla  EST
9.   Euran Pallo BlueWhite  Marko Rinne  FIN
10.  JK Tammeka ´06  Alar Trumm  EST